januari 2016

Atletiekkampen 2016

Ook in 2016 organiseert atletiekclub BREAK weer 2 sportkampen. In het begin van de grote vakantie in Brasschaat (4 tot 8 juli) en op het einde in Ekeren (22 tot 26 augustus). De activiteiten vinden plaats van 9u tot 16u. Er is voor- en na-opvang voorzien tussen 8u en 17u.

Meer info vind je in het 'clubevenementen'-menu, zowel voor het kamp in Brasschaat, als in Ekeren. Inschrijven kan enkel online, via het online inschrijvingsformulier.

Daarnaast kunnen oudere atleten (miniem tem scholier) ook deel nemen aan de sportstage in Zierikzee. Deze wordt ook dit jaar opnieuw georganiseerd tijdens de week van 22 tem 26 augustus. Alle informatie kan je in onderstaande documenten terugvinden.

Appelbollenloop

Op zondag 17/01 lopen we onze feestkilo's eraf in Hof De Bist te Ekeren.  Om 9 u30 ' vertrekt de begeleide jogging van 6 km en 11 km.  Vanaf 10 u kan je een jogging doen van 2 km (zonder begeleiding).  Achteraf krijg je een warme appelbol.  Verschillende joggers van Oep 't Gemakske doen hier aan mee.  Dit is ook een goede jogging voor onze beginnende lopers die net de Start 2 Run van 5 km achter de rug hebben !

Inschrijven PK Veldlopen 07/02/2016

Voor het PK Veldlopen op zo 07/02/2016 te Gierle hoeft er niet vooraf ingeschreven te worden!

Benjamins, pupillen en miniemen, die willen deelnemen, verzamelen op het afgesproken uur aan de clubtent en krijgen daar hun wedstrijdkaartje.

Vanaf cadet moet er ter plaatse ingeschreven worden bij het PCA en dit ten laatste 45min voor hun wedstrijd! Wees dus zeker op tijd!

20 km van Brussel

Het parcours van de « 20km door Brussel » gaat langs de mooiste monumenten van de Stad Brussel en het Brussels Hoofdstedelijk Gewest. Minstens één jogger van de groep van Timmy/Jeroen doet hier aan mee.

Pagina's