Kom Op Tegen Kankerloop 2025

 

Op 1 mei 2025 organiseert Atletiekclub Break de 13de editie van de Kom Op Tegen Kanker-loop.

We hopen dat we kunnen aansluiten bij de succesvolle edities van vorige jaren, en opnieuw een 500-tal deelnemers kunnen verwachten die met hun sportieve inspanning het onderzoek tegen kanker willen steunen.

Je hebt de keuze tussen twee wedstrijden – een 5km en een 10km - op een parcours van 2,5km doorheen het centrum van Ekeren.

Voor kinderen jonger dan 13 organiseren we een gratis kinderloop in het Hagelkruispark. Hiervoor moet je NIET inschrijven en mag je je rechtstreeks naar de start begeven.

Je kan vooraf inschrijvingen, en dan betaal je 7 EUR. Late beslissers kunnen inschrijven op de dag zelf, en dan betaal je 9 EUR cash. Elke deelnemer krijgt een plantje als attentie, en we storten 3 EUR per deelnemer door aan de Kom Op Tegen Kanker-actie.

logo Bondoline logo bakkerij Bossuyt logo AD Delhaize Leugenberg logo District Ekeren logo Giovanni's Brasschaat logo Ibens logo Karweiwerken Van Dijck logo Philippo Flowers logo Saunatopia logo Shop2Run logo Mouline logo Sanitair De Winter

Tijdschema:

14u30: start van de kinderlopen (zonder inschrijving)

15u30: Kom Op Tegen Kankerloop 5km

16u15: Kom Op Tegen Kankerloop 10km

 

Meer informatie