september 2014

BREAK-fast Ontbijtservice

Voor het tweede jaar wordt er een ontbijtservice georganiseerd door onze oudere atleten ten voordele van hun jaarlijke stage!

Het uitgebreide ontbijt wordt op zondag 30 november aan huis geleverd in Ekeren, Brasschaat, Kapellen en omstreken.

Inschrijven kan door het inschrijvingsformulier ingevuld af te geven in de kantine van Ekeren (bij Lotte of Mieke) en dit meteen te betalen. Inschrijven kan t.e.m. 20 november.

Finale AAS-Criterium AVKA

Zaterdag 27 september vindt de finale van het AAS-Criterium voor benjamins, pupillen en miniemen plaats. Alle atleetjes kunnen aan deze wedstrijd deelnemen. Zij die aan voldoende wedstrijden deelgenomen hebben, ontvangen nadien ook een trofee!
We spreken af om 12u15 te Aartselaar!
Meer informatie kan je hier terugvinden.

Cursus Start2teach atletiek

Op woensdag 8 oktober (van 19u00 tot 20u00) wordt de cursus 'Start2teach Atletiek' georganiseerd in de sportcampus in het stadion in Brasschaat. Deze cursus is vooral bedoeld voor beginnende trainers. Je leert er via micro-teaching de fijne kneepjes van training geven. Door het uitwerken van een oefentraining breng je de theorie in de praktijk.
Meer info vind je in bijgevoegde folder.

Verslag Kapittelloop 2014

Logo Kapittelloop De resultaten van de Kapittelloop staan online.

Zaterdag 6 september werd de Brasschaatse Kapittelloop reeds voor de 27ste maal georganiseerd door de plaatselijke atletiekclub Break. Vorig jaar besloten de organisatoren in samenspraak met de gemeente de koers naar de verkeersvrije Bredabaan te verplaatsen. In een totaalpakket met het Kapittelkappen en het optreden van een muziekbandje gaf dit de wedstrijd een nieuw elan.